Best of alpha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciga--------

2 posters

Ići dole

Ciga-------- Empty Ciga--------

Počalji  Admin Ned Sep 06, 2009 8:56 am

Sta radi mali ciga na racunaru?
Kopa po Recycle bin-u... affraid

A sta radi cigan pred zgrade??!?!?!

-SMRDI Laughing

Cigo na motoru - KACIGA
Cigo štura - CIGANŠTURA
Cigo na računaru - CD-ROM

Admin
Admin

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2009

http://best-of-alpha.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Ciga-------- Empty Poglavica,Mujo

Počalji  Admin Ned Sep 06, 2009 8:58 am

-Reci mi poglavice,Oblace koji pluta,kako uspes smisliti ime za svako dete koje se rodi u selu??
-Pa,vidis,sine to je mene jednom naucio moj otac.Kad se ujutru probudim,prvo sto ugledam daje mi inspiraciju za novo ime.A zasto me to pitas Dvapsakojisejebu??? Twisted Evil


Dosao Muja kuci na godisnji odmor,opalio bi Fatu al ne mogu se otarasiti dece.Dogovore se oni da Fata kao slucajno prospe supu i da otrci u kupatilo.
I tako oni rucaju,kad Fati tanjir supe pade u krilo,otrca ona u kupatilo a Muja za njom.Posto su se zadrzali jedno od dece resi da ode i vidi sta se tamo desava.
Gvirne mali kroz kljucaonicu i sav uplasen seda za sto.Pitaju ga osatla braca sta se desilo.
-Ko prospe supu,jebace ga babo! bounce bounce bounce


I read that smoking is bad so I stopped smoking.
I read that drinking is bad so I stopped drinking.
I read that sex is bad so I stopped reading. bom bom drunken


Pita sudija Muju
-Dobro,Mujo,kako si uspeo da zgazis 52 ljudi?
-Otkazale mi kocnice.
-Pa dobro,ali kako bas 52 ljudi?
-Pa u trenutku kada su otkazale kocnice,na jednoj strani je bilo dvoje ljudi a preko puta na autobuskoj stanici 50.
-I?
-I razmisljam ja,bolje da zgazim dvoje nego 50.
-Pa kako si onda uspeo da ih sve pogazis?
-Pa kad sam zgazio onog prvog,ovaj drugi je krenuo da bezi medju njih 50. drunken drunken drunken


Tone brod.Na brodu Japanac i Crnogorac.Japanc nervozno seta gore-dole dok Crnogorac mirno sedi.
-I sta cemo sad da radime?-pita Japanac
-Auuuu,oca ti jebem japanskog,vi bi samo nesto da radite. pirat pirat


Pozvao meda na proslavu svog rodjendana sve prijatelje iz sume i rekao im da svako od njih mora da mu donese vredan poklon ili ce ga tuci ku*cem po ledjima.
Dodje lija,donese muzicki stub,meda sav srecan lepo ugosti liju.Nakon toga,dodje vuk,donese medi televizor pa i njega meda lepo ugosti.Dolazi zeka i nosi malinu.Meda sav razocaran kaze zeki-
-Namesti se,sad cu da te tucem ku*cem po ledjima.
Zeka nakon dugog placa,i jecanja od bola poce da se smeje.Meda sav pogubljen pita-
-Zasto se smejes,zar te ne boli?
-Pa,booooooooli i te kako booooooli,al evo ga ide jez i nosi sljivu;) Laughing Laughing Laughing


Zatrazi uciteljica od dece da svako napise jednu stranu rec i da je objasne.Javi se mali Perica da procita.
-Hajde,Perice-proguta uciteljica knedlu
-PERVERZIJA-odgovara Perica
-Dobro-prekida ga uciteljica-hajde sad da objasnis taj pojam ali ne smes da upotrebis ni jednu ruznu rec.
-Zamislite dve zene,idu ulicom i jedu sladoled.Jedna ga lize a druga grize.Koja je od njih dve udata?
Uciteljica se zamisli,pa malo pocrvene i na kraju kaze
-Pa ona koja ga grize.
-Ne-rece Perica-udata je ona koja nosi burmu,a to sto ste vi pomislili-to je perverzija:))))))))))))))) Razz Razz Razz

Admin
Admin

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2009

http://best-of-alpha.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Ciga-------- Empty Re: Ciga--------

Počalji  Nikooola Pon Sep 07, 2009 1:15 pm

Kako se zove ciga u autobusu ??
Izbaciga

Nikooola

Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.08.2009
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ciga-------- Empty Re: Ciga--------

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu